Vanjski tvrdi disk 2TB StoreJet 25H3P Transcend TS2TSJ25H3P
Šifra: 0703330
Vrijeme isporuke u trgovinu: 1-2 radna dana
Raspoloživo kod dobavljača: 1
Jamstvo (mjeseci): 36
Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Gotovina, pouzeće, internet bankarstvo ili kriptovalute.
Platite karticom jednokratno i ostvarite popust od 5%
Platite do 36 rata bez kamata i naknada.
Platite paypalom i ostvarite popust od 5%
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Ovo bi vas moglo zanimati …
Roline HDD montažni adapter, 3.5" za 1×2.5" HDD/SSD, metalni
Šifra: 16.01.3009
  • -10% Popust za gotovinu