Ostala mrežna oprema

Ukupno proizvoda: 336
Izbor filtera

Brzi pregled

NFO Adapter SC UPC, SM, Simplex

Šifra: NFO-ADP-30040
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Adapter SC APC, SM, Simplex

Šifra: NFO-ADP-30041
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Adapter SC, MM, OM4, Simplex

Šifra: NFO-ADP-30042
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 50mm, length 14,2cm

Šifra: NFO-TOOL-80035
6,00 Kn
5,40 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 40mm, length 14,2cm

Šifra: NFO-TOOL-80036
6,00 Kn
5,40 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Adapter SC UPC SM Duplex

Šifra: NFO-ADP-30027
6,00 Kn
5,40 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Adapter SC UPC, SM, Duplex

Šifra: NFO-ADP-30043
8,00 Kn
7,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Adapter SC APC, SM, Duplex

Šifra: NFO-ADP-30044
8,00 Kn
7,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NFO Adapter SC, MM, OM4, Duplex

Šifra: NFO-ADP-30045
8,00 Kn
7,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OM3, PB

Šifra: 21.99.0655
8,00 Kn
7,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OM4, PB

Šifra: 21.99.0656
8,00 Kn
7,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline VALUE optički adapter SC/SC Duplex, OS2, Z

Šifra: 21.99.0657
8,00 Kn
7,20 Kn Gotovinsko plaćanje