Ostala mrežna oprema

Ukupno proizvoda: 289

NFO Protective Caps SC Duplex

Šifra: NFO-ADP-30031
4,00 Kn
3,60 Kn Cijena s popustom

NFO Protective Caps SC Simplex

Šifra: NFO-ADP-30032
5,00 Kn
4,50 Kn Cijena s popustom

NFO Adapter SC UPC MM Simplex

Šifra: NFO-ADP-30024
6,00 Kn
5,40 Kn Cijena s popustom

NFO Adapter SC UPC SM Simplex

Šifra: NFO-ADP-30028
6,00 Kn
5,40 Kn Cijena s popustom

NFO Adapter SC UPC SM Duplex

Šifra: NFO-ADP-30027
7,00 Kn
6,30 Kn Cijena s popustom

NFO Adapter SC APC SM Simplex

Šifra: NFO-ADP-30019
9,00 Kn
8,10 Kn Cijena s popustom

NFO Cable Gland for PG13.5 holes, black

Šifra: NFO-TOOL-80038
9,00 Kn
8,10 Kn Cijena s popustom

Roline VALUE optički kabel 62.5/125µm LC/SC Duplex, OM1, 1.0m, narančasti

Šifra: 21.99.9351
9,00 Kn
8,10 Kn Cijena s popustom

NFO Adapter LC UPC, SM, Simplex

Šifra: NFO-ADP-30015
12,00 Kn
10,80 Kn Cijena s popustom

NFO Adapter SC APC SM Duplex

Šifra: NFO-ADP-30017
12,00 Kn
10,80 Kn Cijena s popustom

NFO Fiber optic pigtail SC UPC, SM, G.657A1, 900um, 3m

Šifra: NFO-PIGSC-21029
14,00 Kn
12,60 Kn Cijena s popustom

NFO Heat-shrinking sleeve, diameter 50mm, length 14,2cm

Šifra: NFO-TOOL-80035
14,00 Kn
12,60 Kn Cijena s popustom