Adapteri

Ukupno proizvoda: 16

Najprodavaniji artikli

Brzi pregled

MikroTik 18V, 1A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-1810
74,00 Kn
66,60 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik POE power adapter 24V 1A 24W

Šifra: MIK-HS24-2400
77,00 Kn
69,30 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik 24V, 1A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-2410
77,00 Kn
69,30 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik 5V, 3A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-0530
103,00 Kn
92,70 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik 24V, 2A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-2420
126,00 Kn
113,40 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik 48V, 2A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-4820
158,00 Kn
142,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik High Power 24V 2.5A power supply

Šifra: MIK-24HPOW
183,00 Kn
164,70 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik 48V, 1.46A 70W Power Adapter power plug

Šifra: MIK-48POW
227,00 Kn
204,30 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik (PL7400) Power adapter with PWR-LINE function., EU plug

Šifra: MIK-PWR-LINE EU
263,00 Kn
236,70 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik 1G SFP CWDM module (Dual LC,SM)-40km 1610nm DDM

Šifra: MIK-S-C61DLC40D
421,00 Kn
378,90 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik 10G SFP module (LC, MM)-300m, 850nm

Šifra: MIK-S+85DLC03D
508,00 Kn
457,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

MikroTik (PL7510Gi) Data over power lines adapter up to 600mbps

Šifra: MIK-PWR-LINE PRO
508,00 Kn
457,20 Kn Gotovinsko plaćanje