Adapteri

Ukupno proizvoda: 10

MikroTik 24V, 1A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-2410
75,00 Kn
67,50 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik POE power adapter 24V 1A 24W

Šifra: MIK-HS24-2400
77,00 Kn
69,30 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik 24V, 2A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-2420
124,00 Kn
111,60 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik 48V, 2A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-4820
155,00 Kn
139,50 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik 48V, 1.46A 70W Power Adapter power plug

Šifra: MIK-48POW
166,00 Kn
149,40 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik 24V, 4A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-2440
181,00 Kn
162,90 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik High Power 24V 2.5A power supply

Šifra: MIK-24HPOW
184,00 Kn
165,60 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik 1G SFP CWDM module (Dual LC,SM)-40km 1610nm DDM

Šifra: MIK-S-C61DLC40D
421,00 Kn
378,90 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik 10G SFP module (LC, MM)-300m, 850nm

Šifra: MIK-S+85DLC03D
474,00 Kn
426,60 Kn Gotovinsko plaćanje

MikroTik 10G SFP (LC,SM)-10km, 1310nm

Šifra: MIK-S+31DLC10D
1.165,00 Kn
1.048,50 Kn Gotovinsko plaćanje