Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

Adapteri

Ukupno proizvoda: 11

Najprodavaniji artikli

MikroTik 12V, 1A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-1210
  • -10% Popust za gotovinu
75,34 Kn 10,00 €

MikroTik POE power adapter 24V 1A 24W

Šifra: MIK-HC24-2400
  • -10% Popust za gotovinu
113,02 Kn 15,00 €

MikroTik 5V, 3A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-0530
  • -10% Popust za gotovinu
120,55 Kn 16,00 €

MikroTik 24V, 2A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-2420
  • -10% Popust za gotovinu
143,16 Kn 19,00 €

MikroTik 24V, 4A Power Adapter

Šifra: MIK-GM-2440
  • -10% Popust za gotovinu
188,36 Kn 25,00 €

MikroTik 48V, 1.46A 70W Power Adapter power plug

Šifra: MIK-48POW
  • -10% Popust za gotovinu
195,90 Kn 26,00 €

MikroTik High Power 24V 2.5A power supply

Šifra: MIK-24HPOW
  • -10% Popust za gotovinu
210,97 Kn 28,00 €

MikroTik (PL7400) Power adapter with PWR-LINE function., EU plug

Šifra: MIK-PWR-LINE EU
  • -10% Popust za gotovinu
308,91 Kn 41,00 €

MikroTik 1G SFP CWDM module (Dual LC,SM)-40km 1610nm DDM

Šifra: MIK-S-C61DLC40D
  • -10% Popust za gotovinu
421,93 Kn 56,00 €

Intel NEK SFP SR Optics Transceiver-Module

Šifra: ITL-E10GSFPSR
  • -10% Popust za gotovinu
602,76 Kn 80,00 €

MikroTik SFP SFP SFP28 optical module XS 31LC10D, SM, 10km, 1 10 25G, 1310nm

Šifra: MIK-XS+31LC10D
  • -10% Popust za gotovinu
1.318,54 Kn 175,00 €