Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

Ostali kablovi

Ukupno proizvoda: 25

NaviaTec 5m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord

Šifra: NVT-FOP4405
  • -10% Popust za gotovinu
2,79 € 21,00 Kn

NaviaTec 10m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord

Šifra: NVT-FOP4410
  • -10% Popust za gotovinu
3,19 € 24,00 Kn

Transmedia Sub D-plug 9 pin to Sub D-plug 9 pin Cable, 1,8m

Šifra: TRN-C11-HL
  • -10% Popust za gotovinu
3,19 € 24,00 Kn

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 0,5m

Šifra: TRN-OM41-0,5L
  • -10% Popust za gotovinu
7,17 € 54,00 Kn

Transmedia Fiber optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 1m

Šifra: TRN-OM44-1L
  • -10% Popust za gotovinu
9,69 € 73,00 Kn

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 1m

Šifra: TRN-OM41-1L
  • -10% Popust za gotovinu
9,82 € 74,00 Kn

Roline serijski link kabel DB9 F/F, 1.8m, sivi

Šifra: 11.01.9018
  • -10% Popust za gotovinu
10,62 € 80,00 Kn

Roline serijski kabel DB9 M/F, 1.8m, sivi

Šifra: 11.01.6218
  • -10% Popust za gotovinu
11,02 € 83,00 Kn

Roline serijski printer kabel DB9 - DB25, F/M, 1.8m, sivi

Šifra: 11.01.4618
  • -10% Popust za gotovinu
11,15 € 84,00 Kn

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 2m

Šifra: TRN-OM44-2L
  • -10% Popust za gotovinu
11,15 € 84,00 Kn

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 2m

Šifra: TRN-OM41-2L
  • -10% Popust za gotovinu
11,28 € 85,00 Kn

Roline serijski kabel DB9 M/F, 3.0m, sivi

Šifra: 11.01.6230
  • -10% Popust za gotovinu
12,21 € 92,00 Kn