Ostali kablovi

Ukupno proizvoda: 26
Brzi pregled

NaviaTec 5m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord

Šifra: NVT-FOP4405
21,00 Kn
18,90 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

NaviaTec 10m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord

Šifra: NVT-FOP4410
24,00 Kn
21,60 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline eSATA 3.0Gbit/s kabel, 1.0m

Šifra: 11.03.1580
24,00 Kn
21,60 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Transmedia Sub D-plug 9 pin to Sub D-plug 9 pin Cable, 1,8m

Šifra: TRN-C11-HL
25,00 Kn
22,50 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Transmedia Connector Cable Sub D-plug 25 pin - Centronics-plug 36 pin, 3m

Šifra: TRN-C18-3HL
27,00 Kn
24,30 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Transmedia Null Modem Cable Sub D-jack 9 pin, 3m

Šifra: TRN-C26-3L
31,00 Kn
27,90 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Kabel ROLINE RS232 25-pin (M) na RS232 9-pin (Ž), serijski, 1.8m

Šifra: 100.000.2287
40,00 Kn
36,00 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline serijski link kabel DB9 F/F, 1.8m, sivi

Šifra: 11.01.9018
51,00 Kn
45,90 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline serijski printer kabel DB9 - DB25, F/M, 1.8m, sivi

Šifra: 11.01.4618
57,00 Kn
51,30 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline serijski link kabel DB9 F/F, 3.0m, sivi

Šifra: 11.01.9030
63,00 Kn
56,70 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Roline serijski kabel DB9 M/F, 3.0m, sivi

Šifra: 11.01.6230
68,00 Kn
61,20 Kn Gotovinsko plaćanje
Brzi pregled

Transmedia Fiber optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 1m

Šifra: TRN-OM44-1L
74,00 Kn
66,60 Kn Gotovinsko plaćanje