Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

Ostali kablovi

Ukupno proizvoda: 27

Transmedia Connector Cable Sub D-plug 25 pin - Centronics-plug 36 pin, 3m

Šifra: TRN-C18-3HL
  • -10% Popust za gotovinu
18,00 Kn

NaviaTec 5m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord

Šifra: NVT-FOP4405
  • -10% Popust za gotovinu
21,00 Kn

NaviaTec 10m SC UPC-SC UPC Duplex SM Optical Patch Cord

Šifra: NVT-FOP4410
  • -10% Popust za gotovinu
24,00 Kn

Transmedia Null Modem Cable Sub D-jack 9 pin, 3m

Šifra: TRN-C26-3L
  • -10% Popust za gotovinu
33,00 Kn

Kabel ROLINE RS232 25-pin (M) na RS232 9-pin (Ž), serijski, 1.8m

Šifra: 100.000.2287
  • -10% Popust za gotovinu
40,00 Kn

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 0,5m

Šifra: TRN-OM41-0,5L
  • -10% Popust za gotovinu
73,00 Kn

Roline serijski link kabel DB9 F/F, 1.8m, sivi

Šifra: 11.01.9018
  • -10% Popust za gotovinu
75,00 Kn

Transmedia Fiber optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-SC 1m

Šifra: TRN-OM44-1L
  • -10% Popust za gotovinu
76,00 Kn

Roline serijski kabel DB9 M/F, 1.8m, sivi

Šifra: 11.01.6218
  • -10% Popust za gotovinu
78,00 Kn

Transmedia Fibre optic MM OM4 Duplex Patch cable LC-LC 1m

Šifra: TRN-OM41-1L
  • -10% Popust za gotovinu
80,00 Kn

Roline serijski kabel DB9 M/F, 3.0m, sivi

Šifra: 11.01.6230
  • -10% Popust za gotovinu
85,00 Kn

Roline serijski link kabel DB9 F/F, 3.0m, sivi

Šifra: 11.01.9030
  • -10% Popust za gotovinu
92,00 Kn