Ukupno proizvoda: 2581

Modularni utikač 6P/4C (RJ11) za ravni kabel

Šifra: 15984
1,00 Kn
0,90 Kn Gotovinsko plaćanje

NaviaTec M6 (screw nuts) * 1 kom

Šifra: NVT-M6-549
2,00 Kn
1,80 Kn Gotovinsko plaćanje

NFO Protective Caps SC Simplex LC Duplex

Šifra: NFO-ADP-30032
2,00 Kn
1,80 Kn Gotovinsko plaćanje

NFO Adapter SC UPC MM Simplex

Šifra: NFO-ADP-30024
3,00 Kn
2,70 Kn Gotovinsko plaćanje

MasterLan conector STP RJ45, Cat.5e

Šifra: MXL-LY-US006
3,00 Kn
2,70 Kn Gotovinsko plaćanje

NFO Adapter SC APC SM Simplex

Šifra: NFO-ADP-30019
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje

NFO Protective Caps SC Duplex

Šifra: NFO-ADP-30031
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje

MasterLan conector UTP RJ45 Cat6 unshielded

Šifra: MXL-LY-US012-2
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje

Transmedia Western 8 8-plug, shielded

Šifra: TRN-TI-15SRL
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje

NFO Adapter SC UPC, SM, Simplex

Šifra: NFO-ADP-30040
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje

NFO Adapter SC APC, SM, Simplex

Šifra: NFO-ADP-30041
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje

NFO Adapter SC, MM, OM4, Simplex

Šifra: NFO-ADP-30042
4,00 Kn
3,60 Kn Gotovinsko plaćanje