logo
Filteri
Sortiraj:
Artikla po stranici:

Mikrotik Gigabit PoE injector (RBGPOE)

Šifra artikla: 32431
  • 69,00 Kn
  • 76,67 Kn

MikroTik quickMOUNT PRO LHG

Šifra artikla: MIK-QMP-LHG
  • 86,00 Kn
  • 95,56 Kn

MikroTik Quickmount Pro

Šifra artikla: MIK-QMP
  • 94,00 Kn
  • 104,44 Kn

Mikrotik RBWMK Wall Mount Kit za RB2011

Šifra artikla: 35885
  • 97,00 Kn
  • 107,78 Kn

MikroTik RB 450 Case

Šifra artikla: MIK-RB450CASE
  • 99,00 Kn
  • 110,00 Kn

MikroTik Wireless out of band management USB stick

Šifra artikla: MIK-WOOBM-USB
  • 138,00 Kn
  • 153,33 Kn

MikroTik Multi Mode SFP LC module 550m, 1.25G

Šifra artikla: MIK-S-85DLC05D
  • 160,00 Kn
  • 177,78 Kn

MikroTik Single Mode SFP (1.25G) module, 20KM

Šifra artikla: MIK-S-31DLC20D
  • 204,00 Kn
  • 226,67 Kn