logo
Filteri
Sortiraj:
Artikla po stranici:

NaviaTec Fiber Optic Coupler SC SC SM Duplex

Šifra artikla: NVT-FOC4039
  • 3,00 Kn
  • 3,33 Kn

Roline eSATA ext. kabel, 0.5m

akcija
Roline eSATA ext. kabel, 0.5m
Šifra artikla: 11.03.1575
  • 25,00 Kn
  • 27,78 Kn

Roline serijski link kabel DB9 F-F, 1.8m

Šifra artikla: 11.01.9018
  • 36,00 Kn
  • 40,00 Kn

Roline serijski kabel DB9 M-F, 1.8m

Šifra artikla: 11.01.6218
  • 41,00 Kn
  • 45,56 Kn

Roline eSATA ext. kabel, 1.0m

akcija
Roline eSATA ext. kabel, 1.0m
Šifra artikla: 11.03.1580
  • 42,00 Kn
  • 46,67 Kn

NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 1m

Šifra artikla: NVT-FOP4401
  • 43,00 Kn
  • 47,78 Kn

NaviaTec Optical Patch Cord LC-SC SM Duplex 1m

Šifra artikla: NVT-FOP3301
  • 45,00 Kn
  • 50,00 Kn

NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC MM Duplex OM3 1m

Šifra artikla: NVT-FOP1101
  • 46,00 Kn
  • 51,11 Kn

Roline serijski link kabel DB9 F-F, 3.0m

Šifra artikla: 11.01.9030
  • 47,00 Kn
  • 52,22 Kn

NaviaTec Optical Patch Cord LC-LC MM Duplex OM2 1m

Šifra artikla: NVT-FOP2201
  • 48,00 Kn
  • 53,33 Kn

NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC SM Duplex 3m

Šifra artikla: NVT-FOP4403
  • 48,00 Kn
  • 53,33 Kn

Roline serijski kabel M-M, 1.8m

akcija
Roline serijski kabel M-M, 1.8m
Šifra artikla: 11.01.3518
  • 49,00 Kn
  • 54,44 Kn