logo
Filteri
Sortiraj:
Artikla po stranici:

NaviaTec Fiber Optic Coupler SC SC SM Duplex

Šifra artikla: NVT-FOC4039
  • 3,00 Kn
  • 3,33 Kn

KABEL SERIJSKI ZA TM 9-25 1,8m

Šifra artikla: A-0003
  • 13,00 Kn
  • 14,44 Kn

Transmedia Null Modem Cable Sub D-jack 9 pin, 2m

Šifra artikla: TRN-C26-L
  • 17,00 Kn
  • 18,89 Kn

Roline eSATA ext. kabel, 1.0m

akcija
Roline eSATA ext. kabel, 1.0m
Šifra artikla: 11.03.1580
  • 31,00 Kn
  • 34,44 Kn

Digitus fiber optic coupler SC SC SM Duplex

Šifra artikla: NVT-DN-96003-1
  • 38,00 Kn
  • 42,22 Kn

Roline serijski link kabel DB9 F-F, 1.8m

Šifra artikla: 11.01.9018
  • 39,00 Kn
  • 43,33 Kn

Roline serijski kabel DB9 M-F, 1.8m

Šifra artikla: 11.01.6218
  • 42,00 Kn
  • 46,67 Kn

Roline serijski printer kabel DB9 F - DB25 M, 1.8m

Šifra artikla: 11.01.4618
  • 43,00 Kn
  • 47,78 Kn

NaviaTec Optical Patch Cord SC-SC MM Duplex OM3 1m

Šifra artikla: NVT-FOP1101
  • 46,00 Kn
  • 51,11 Kn