logo
Filteri
Sortiraj:
Artikla po stranici:

MikroTik MMCX-RPSMA pigtail

Šifra artikla: MIK-ACMMCXRPSMA
  • 71,00 Kn
  • 78,89 Kn

MikroTik 2.4Ghz 5dBi Dipole antena RPSMA

Šifra artikla: MIK-ACOMNIRPSMA
  • 73,00 Kn
  • 81,11 Kn

MikroTik SFP 1m direct attach cable

Šifra artikla: MIK-SDA0001
  • 255,00 Kn
  • 283,33 Kn

MikroTik SFP 3m direct attach cable

Šifra artikla: MIK-SDA0003
  • 345,00 Kn
  • 383,33 Kn

MikroTik SFP module MM, 300m, 10G, 850nm

Šifra artikla: MIK-S85DLC03D
  • 481,00 Kn
  • 534,44 Kn